Nervové problémy

Glycin je aminokyselina, přirozeně se vyskytující v těle. Přípravek slouží k doplnění glycinu a vitamínů B1, B6 a B12 do organismu a je určen pro podporu nervové soustavy. Vitamíny B1, B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervového systému, podporují psychickou činnost. Vitamíny B6 a B12 pomáhají snižovat únavu a vyčerpání a udržovat normální funkci imunitního systému.
Přispívá k regeneraci kůže zhojených ran a pohmožděnin.
Přispívá k regeneraci kůže zhojených ran a pohmožděnin.
Kúra pomáhá čelit aktuálním problémům současnosti přirozenou cestou. Zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá k optimální relaxaci a znovuzískání duševní a fyzické rovnováhy.
Kúra zabezpečující tonizaci organismu a udržování tělních funkcí, s posilujícími a zklidňujícími účinky, podporující duševní rovnováhu.
Směs s uklidňujícími účinky. Třezalka uklidňuje navozuje optimální relaxaci a pozitivní náladu, harmonizuje spánek. Šalvěj příznivě ovlivňuje zejména ženský organismus. Meduňka uvolňuje napětí a podrážděnost, navozuje optimální odpočinek, pomáhá k lepšímu spánku. Podporuje psychický i fyzický komfort. Máta přispívá k relaxaci a k navození zdravého spánku.
Kozlík zklidňuje nervový systém při stresu a podráždění, podporuje usínání a dobrý spánek. Navozuje optimální relaxaci a obnovení psychických a fyzických sil. Podporuje činnost srdce, pevnost a pružnost cévních stěn, pomáhá udržovat normální krevní tlak. Zklidňuje a stimuluje funkci trávicího systému.
Směs bělotrnu, třezalky a lípy pro podporu nervové soustavy. Třezalka přispívá k psychickému uvolnění a rovnováze, povzbuzuje organismus fyzicky. Pomáhá udržovat dobrý spánek a pozitivní náladu. Lípa napomáhá k optimální relaxaci a ke zdravému spánku.
Směs pro podporu psychické rovnováhy. Lípa podporuje optimální relaxaci, pomáhá udržovat zdravý spánek. Vrbka upevňuje mentální a fyzický stav, tlumí nepříjemné premenstruální a menopauzální projevy. Třezalka přispívá k psychickému uvolnění a rovnováze, povzbuzuje organismus fyzicky. Pomáhá udržovat dobrý spánek a pozitivní náladu.
Bělotrn působí příznivě na regeneraci nervového systému.

Stránky

Kontaktujte nás

Mapa prodejen

Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen po celé České republice

Seznam prodejen