Viry, bakterie, plísně, paraziti

Tradiční, původně jihoamerická léčivá rostlina.
Používá se k mazání křížové oblasti.
Přípravek pro posílení obranyschopnosti organismu. Topol pomáhá při suchém kašli, zklidňuje horní dýchací cesty při nastuzení. Eleuterokok povzbuzuje obranyschopnost, podporuje imunitní systém.Příznivě působí na ústní dutinu a horní dýchací cesty, je velmi vhodný během chladného období. Bylinná směs je doplněna betaglukanem.
Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. Nadměrný výskyt mikrobů rozličných v těle může mít za následky pozdější závažnější zdravotní problémy. Proto je potřeba organismus čistit, k čemuž vydatně přispívají byliny a pupeny rostlin.
Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v těle.
Leuzea posiluje adaptaci na stres a imunitu, stimuluje životní procesy. Příznivě působí na kardiovaskulární systém, tonizuje tělo, stimuluje mentální aktivitu.
Lékořice podporuje imunitní systém, má antioxidační účinky. Příznivě působí na močový systém a na prostatu. Usnadňuje trávení, přispívá k udržování funkce sliznic žaludku a střeva. Pomáhá udržovat čisté dýchací cesty, zklidňuje, podporuje mentální funkce. Pomáhá při odtučňování, příznivě působí na kvalitu pokožky.
Přípravek k pročištění střevního traktu. Česnek posiluje obranu proti škodlivým střevním mikroorganismům. Pelyněk podporuje normální funkci trávicího traktu, pomáhá purifikovat a detoxikovat organismus. Hořec posiluje obranyschopnost. Ořešák je spolu s ostatními složkami tradičně používán ve střevních směsích proti parazitickým červům.

Kontaktujte nás

Mapa prodejen

Naše produkty můžete zakoupit ve stovkách prodejen po celé České republice

Seznam prodejen